Сiмейна фабрика "Злата"

(056) 716-22-27
(067) 635-15-09

Час роботи: Пн-Нд 9:00 - 18:00

Ми раді вітати Вас на сайті сімейної фабрики «Злата»!

Сімейна Фабрика «Злата» є виробником кондитерських виробів групи шоколадних цукерок, східних солодощів і драже.

Головний офіс знаходиться в місті Дніпропетровськ. Виробничі потужності компанії розташовані на екологічно чистій території в Дніпропетровській області, для виготовлення продукції використовується  натуральна сировина та новітні технології.

Фабрика заснована в 2002 році. За цей період компанія стала незамінною частиною ринку, завоювала любов та довіру споживачів на усій території України. Покладене в основу діяльності правило «Довіру не можна купити, її можна тільки заробити!» дозволяє нам з успіхом і зростаючою динамікою продовжувати освоювати нові ринки збуту.

Основна спеціалізація фабрики - шоколадні цукерки з різними корпусами: желейними, горіховими та фруктовими. Також успішно реалізується продукція желейної групи, східні солодощі з горіхами та популярні види драже. Вироби кондитерської фабрики "Злата" характеризуються високою якістю і стабільно користуються попитом.

У 2011 році розпочато виготовлення продукціі під торгівельною маркою "Туся". Особливістю ТМ "Туся" є те, що вона виробляється з французького шоколаду Valrhona та інших найдорожчих продуктів. Маємо честь офіційно представляти ТМ Valrhona в Україні, запрошуємо до співпраці організації, кондитерів та шоколатьє.

На сьогодні ми є українським національним виробником, представлені в національних мережах супермаркетів «АТБ», «VARUS», «Сільпо», «Novus», «Фуршет» та інших, а також у багатьох локальних торгових точках.

Наша продукція популярна не тільки в Україні. Під ТМ "Licon" споживачі оцінили її якість в Республіці Польща (Rzeczpospolita Polska). У Чеській Республіці, Латвії, Литві, Румунії, Болгарії, Молдові, Німеччині, Білорусі та Грузії ми представлені під ТМ "Злата". 

Можно казати багато, але краще один раз спробувати! Відносно якісних солодощів це працює якнайкраще!


  Сiмейна фабрика "Злата"