Про магазин

Ми раді вітати Вас на сайті сімейної фабрики «Злата»!

Сімейна Фабрика «Злата» є виробником кондитерських виробів групи шоколадних цукерок, східних солодощів і драже.

Головний офіс знаходиться в місті Дніпропетровськ. Виробничі потужності компанії розташовані на екологічно чистій території в Дніпропетровській області, для виготовлення продукції використовується  натуральна сировина та новітні технології.

Фабрика заснована в 2002 році. За цей період компанія стала незамінною частиною ринку, завоювала любов та довіру споживачів на усій території України. Покладене в основу діяльності правило «Довіру не можна купити, її можна тільки заробити!» дозволяє нам з успіхом і зростаючою динамікою продовжувати освоювати нові ринки збуту.

Основна спеціалізація фабрики - шоколадні цукерки з різними корпусами: желейними, горіховими та фруктовими. Також успішно реалізується продукція желейної групи, східні солодощі з горіхами та популярні види драже. Вироби кондитерської фабрики "Злата" характеризуються високою якістю і стабільно користуються попитом.

У 2011 році розпочато виготовлення продукціі під торгівельною маркою "Туся". Особливістю ТМ "Туся" є те, що вона виробляється з французького шоколаду Valrhona та інших найдорожчих продуктів. Маємо честь офіційно представляти ТМ Valrhona в Україні, запрошуємо до співпраці організації, кондитерів та шоколатьє.

На сьогодні ми є українським національним виробником, представлені в національних мережах супермаркетів «АТБ», «VARUS», «Сільпо», «Novus», «Фуршет» та інших, а також у багатьох локальних торгових точках.

Наша продукція популярна не тільки в Україні. Під ТМ "Licon" споживачі оцінили її якість в Республіці Польща (Rzeczpospolita Polska). У Чеській Республіці, Латвії, Литві, Румунії, Болгарії, Молдові, Німеччині, Білорусі та Грузії ми представлені під ТМ "Злата". 

Можно казати багато, але краще один раз спробувати! Відносно якісних солодощів це працює якнайкраще!